Doprava

Náš elektronický obchod nabízí svým zákazníkům takovou dopravu za zboží, aby si zde každý našel pro sebe pokud možno ideální způsob. V současnosti nabízíme tyto způsoby dopravy:

 

Osobní odběr na provozovně firmy dodavatele

Tento způsob předání je zdarma. Zboží je možno odebrat v naší provozovně na adrese U Výstaviště 21, Praha 7, 170 00,
Dohodnout termín vyzvednutí telefonicky na 602 266 612.
Při platbě v hotovosti na místě je nutno zvolit možnost platby Hotově.

Platby kartou nejsou možné.

 

 Česká pošta - do 1 kg (jen ČR)

Zboží pro vás zabalíme a pošleme přes Českou poštu. Tato služba je vhodná pouze pro malé zásilky do 1 kg a z našeho sortimentu to jsou náhradní díly na žaluzie, rolety a sítě. Cena této služby je 125 Kč  a platí pro platbu na Účet.  Více najdete v odstavci  Platby.

 

Česká pošta - Obchodní balík (jen ČR)

Tuto dopravu zaškrtněte pro těžší díly, jako jsou závaží látky a závaží provázku vertikálních žaluzií.

Zboží pro vás zabalíme a pošleme přes Českou poštu. Jedná se o obchodní balík, platí pro větší zásilky nad 1 kg a v ceně této služby je i informování PŘEDEM Českou poštou o doručení balíku. Do objednávkového formuláře zadejte Vaše číslo mobilního telefonu a před doručením vám přijde zpráva. Cena této služby je 205 Kč a platí pro platbu předem převodem na účet.   Více najdete v odstavci  Platby.

 

Česká pošta - nad 1kg (jen ČR)

Zboží pro vás zabalíme a pošleme přes Českou poštu. Jedná se o doporučené psaní, platí pro větší zásilky nad 1 kg.  Cena této služby je 195 Kč a platí pro platbu předem převodem na účet.   Více najdete v odstavci  Platby.

Sledování zásilek České pošty: https://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php

 

PPL (jen ČR) +

Zboží pro vás zabalíme a pošleme přes spediční službu PPL. Jedná se o obchodní balík, platí pro větší zásilky nad 1 kg a délku nad 0,5 m do 2 m včetně obalu. V ceně této služby je i informování PŘEDEM spediční službou o doručení balíku. Do objednávkového formuláře zadejte Vaše číslo mobilního telefonu a před doručením vám přijde zpráva. Cena této služby je 220 Kč a platí pro platbu předem převodem na účet.  Více najdete v odstavci  Platby.

 

 PPL SPRINT (délky 2m a více).

Pokud zboží i s obalem překročí délku 2 m,  doprava se přesouvá na PPL SPRINT a cena dopravy pak je 450,- Kč.   Více najdete v odstavci  Platby.

 

Doprava do zahraničí (SK)

Zboží pro vás zabalíme a pošleme přes Českou poštu. Jedná se o doporučené psaní, platí pro malé i větší zásilky do 1,5 kg.  Cena této služby je 350 Kč a platí pouze pro platbu předem převodem na účet. Na dobírku do zahraničí neposíláme.

 

Platby

  

Tento způsob platby se využívá pro platbu na naší provozovně při osobním odběru a není zpoplatněn.

 

Pokud si vyberete tento druh platby, tak Vám naše firma zašle údaje potřebné pro zaplacení výrobků převodem z účtu. Zboží expedujeme, jakmile zaznamenáme Vaši platbu. Za tuto platbu neúčtujeme žádný poplatek.